top of page

Polski Elvis w Mistrzostwach Europy na najlepszego Elvisa Presleya.

Zaktualizowano: 18 sie 2023Piotr Skowroński, polski Elvis na mistrzostwach Europy w Birmingham w 2023 roku
Polski Elvis Presley


W Birmingham odbył się finał mistrzostw Europy na najlepszego Elvisa Presleya. Konkurs organizowany jest co roku 8 stycznia, w urodziny króla rock’n’rola. W tej edycji wśród finalistów znalazł się Polak, wokalista zespołu The King’s Friends, Piotr Skowroński.


Piotr Skowroński to wokalista zespołu The King’s Friends, który nieprzerwanie od 2001 roku gra koncerty poświęcone pamięci legendarnego Elvisa Presleya. W tym roku Polak postanowił spróbować swoich sił na mistrzostwach Europy. Jak czuł się tuż przed wyjściem na scenę?


- Stres jest ogromny, ciężko się oddycha. Dzisiaj prawie nie spałem w nocy. Czuje się niesamowicie, zobaczyć taki event elvisowy, gdzie kilkaset osób dopinguje kilkudziesięciu wykonawcom, codziennie są po 3 koncerty, wszyscy poprzebierani, samochody poobklejane, Elvis byłby zadowolony – powiedział.


Artysta zdradził także, że do udziału w konkursie przygotowywał się pół roku. Od kiedy zdecydował się wysłać zgłoszenie, ćwiczył głos i ruch sceniczny.Relacje z tego wydarzenia możesz zobaczyć w dziale MEDIA

68 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page